Hakkımızda

İş bulmak, iş sahibi olmak herkesin hedefidir. Bir işe sahip olduktan sonrası için planlar değişse de ekonomik bağımsızlığını elde etmek isteyen herkesin öncelikle bir iş sahibi olma gayesi vardır. Bunun için özel ve kamu kurumlarına iş başvurusunda bulunulur. Geçmiş yıllarda kamu kurumları için sadece sınavlara girip yeterli puanları alma gerekirken artık çok daha farklı boyutlara evirilmiş, bu da kamuda işe girmek isteyenlerin de tıpkı özel sektörlerde işe girmek isteyenler gibi bir yol haritası belirlemelerini zorunlu kılmıştır. İster kamu ister özel sektör olsun işe alımları insan kaynakları departmanları üzerinden yürütüyor ve insan kaynaklarının iş başvurusunda bulunanlar arasındaki değerlendirmeyi ilk olarak CV’lerle yapıyorlar. Bu yüzden de her nerede işe başvuracaksanız öncelikle iyi hazırlanmış bir CV sahibi olmanız gerekiyor.

 

Her Detaysa Sahip CV’ler

İyi bir CV'nin sadece içeriğinin dolu olması yetmiyor. Çünkü işverenler çoğu zaman yeterli vakitlerinin olmadığını düşünür ve kendilerine teslim edilen CV’ler üzerinde ilk değerlendirmeyi tasarımlarına, hazırlanma ortamlarına göre yaparlar. Bu yüzden CV’lerinizin şekli, paragraf sayıları, düzenleri, sayfa düzenleri, yazı puntosu boyutları, kenar boşlukları, tabloları ve diğer tasarım detayları çok önemlidir. El yazısı ile doldurulmuş bir CV, size karşı modern olmayan, klasik mantıktan sıyrılamamış, gelişime açık olmayan bir izlenim oluşturur. Bu yüzden de teknolojinin imkanlarından yararlanarak bir CV hazırlamak avantajınıza olacaktır.

 

Modern CV Tasarımları

İş başvuruları artık çok fazla kişi tarafından oluyor. Çok üst düzey meslekler hariç diğer ilanlara başvuru sayısı çok fazla oluyor. Bu da güçlü bir rekabet ortamı yaratıyor. Eğer rakiplerinize fark atmak ve avantajlı konuma yükselmek istiyorsanız önce CV’nizin tasarımına, daha sonra da içeriğine özen göstermelisiniz. Bizler bu platformu tamamen buna endeksli hazırladık. Sanal ortamda modern bir CV oluşturabilmeniz için tasarımlar yaptık. Kişisel bilgileriniz, deneyimleriniz, resminiz, eğitim bilgileriniz, referans bilgileriniz, iş deneyimleriniz, hobileriniz ve diğer bütün detayları yerli yerinde ekleyebileceğiniz bir konsept oluşturduk. Bu sayede hiçbir detayı unutmadan CV’nizi hazırlayabilecek, rakiplerinizden bir adım önce bulunacak ve PDF formatında CV’nizi indirip kullanabileceksiniz.
x

Merhaba, cv hazırlamada sorun yaşarsanız veya sizin için cv hazırlamamızı isterseniz buradan veya sitenin sol alt kısmındaki whatsapp butonundan bize ulaşabilirsiniz.