Sık Sorulan Sorular

CV Lazım websitesinde CV hakkında sormak istediğiniz bir çok soruya  sık sorulan sorular bölümünden cevap bulabilirsiniz. Aradığınız soruyu bulamadığınız taktirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sitemizde CV Oluştur sayfasında CV oluşturma formunu doldurarak CV'nizi hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamaya başlayabilirsiniz. 
İndirdiğiniz CV'ler CV formatına en uygun olan PDF formatındadır. PDF resmi belgeler, kitaplar, ve dökümanlar gibi birçok alanda tercih edilir. Çoğu cihazda kolaylıkla görüntülenebilir ve yazıcı ile yazdırılabilir bir dosya biçimidir.
İsterseniz hızlı düzenleme linkinizi müşteri hizmetlerimizden isteyebilir veya sitemizin sağ üst kısmından giriş yaparak hesabınıza CV'nizi ekleyebilirsiniz.
Evet, sağ üstten hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil sayfasına gelin ve taslaklar bölümünün sağ tarafındaki taslak oluştur butonuna tıklayın bu sayede yeni bir CV taslağı oluşturabilirsiniz.​
Sağ üst kısımdaki dil seçeneklerinden istediğinizi seçin ve CV oluşturma sayfasında o dile uygun şekilde CV'nizi doldurun. Eğer birden fazla dilde CV oluşturmak istiyorsanız sağ üst kısımdan hesabınıza giriş yaptıktan sonra yeni bir taslak oluşturarak ve dilinizi değiştirerek farklı bir dilde CV'nizi doldurmaya başlayabilirsiniz.
Deneyimler bölümünde her başlığın sol tarafındaki 3 çizgiyi tutup sürükleyerek başlıkları sıralayabilirsiniz. Başlıkların altındaki öğeleri ise öğelerin sağ tarafındaki yukarı aşağı ok tuşlarını sürükleyerek sıralayabilirsiniz.
Sitemizdeki CV'ler ücretlidir ve sitemizde abonelik sistemi bulunmamaktadır. Satın aldığınız CV 'leri 9 gün boyunca düzenleyebilir ve tasarımınızı değiştirebilirsiniz.
Evet gönderebilirsiniz. Oluşturduğunuz CV'leri satın aldıktan sonra indireceğiniz PDF formatındaki dosyayı mail olarak veya whatsapp gibi farklı bir platform üzerinden gönderebilirsiniz.
CV'nizi satın aldıktan sonra 9 gün boyunca düzenleyebilirsiniz. Süreniz bittiğinde oluşturduğunuz CV 'nizi tekrar indirebilmek için tekrar satın almanız gerekir.
Sorununuzu destek ekibimizle iletişime geçerek çözebilirsiniz. Sitenin sağ alt kısmındaki hızlı destek bölümünden, sol attaki whatsapp bölümünden veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.